Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 52 in /data/web/virtuals/194613/virtual/www/domains/timelux.cz/modules/news/newsController.php on line 249
" /> Vybíráte náramkové hodinky dle barvy? | TimeLux

Vybíráte náramkové hodinky dle barvy?

Někdy si potřebujete vybrat hodinky - avšak nikoliv podle vzhledu ani podle použitého materiálu, ale výhradně podle barvy. A to převážně tehdy, potřebujete-li vhodně doplnit svůj outfit. Jedná se především o různé společenské události, kdy je nutné, aby vaše celkové oblečení s  doplňky patřičně ladilo.

Elegantní ženy nosí elegantní dámské hodinky

Dámy obvykle volí zlaté hodinky pro ženy, nebo stříbrné dámské hodinky, zdobené broušenými kameny různé kvality (od zirkonií až po diamanty), a to podle toho, jaký pro tuto společenskou příležitost zvolili šperk. Má-li dáma na jedné ruce zlatý náramek, měla by mít na druhé i zlaté hodinky pro ženy.  

Mužské náramkové hodinky jsou na tom podobně...

Pánové pro tuto příležitost obvykle volí klasické pánské hodinky v černém provedení, anebo stříbrném. Barvy hodinek volí sice podle svého oblečení, jehlice v kravatě, a knoflíčků v rukávech košile, ale zároveň by měli ladit se svou partnerkou.      

Náramkové hodinky vybíráme vždy podle příležitosti

Pro denní nošení, na obchodní jednání, do divadla, mohou ženy i muži zvolit pestřejší paletu barev. Má-li dáma modrou kabelku a střevíčky (případně brýle), může zvolit modré dámské hodinky. Anebo úplně jinou barvu –  zkrátka takovou, která se jí líbí. A totéž muži. Obléknou-li svetr či mikinu, mohou použít klasické pánské hodinky v takové barvě, která je právě moderní, anebo která je jim příjemná.


Zpět do magazínu
Nahorů