Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 54 in /data/web/virtuals/194613/virtual/www/domains/timelux.cz/modules/news/newsController.php on line 249
" /> Proč si koupit dřevěné hodinky? | TimeLux

Proč si koupit dřevěné hodinky?

V dnešní době, kdy se poměrně velký důraz klade na ochranu životního prostředí, se průmyslové firmy snaží pro své zákazníky vymyslet alternativní varianty výrobků, aby jejich používání příliš neznečisťovalo naši zemi. Mezi jednu z těchto variant jednoznačně patří výrobky ze dřeva. V kurzu jsou dřevění motýlci, náramky, sluneční brýle, dokonce i kšiltovky a další podobné módní doplňky. Dřevo je prostě v módě. Největším módním hitem posledních let jsou ovšem dřevěné hodinky.

Dřevěné hodinky - nevšední módní doplňek

Náramkové hodinky se v již pomalu loučí s praktickou funkcí a stále více jsou brány spíše jako módní doplněk. Koupit si hodinky není ale vůbec jednoduché, některé typy hodinek jsou těžké a masivní, jiné tenké zároveň lehké a některé typy mohou úplně vybočovat z řady, zkrátka je z čeho vybírat. Každopádně pro ty z vás, kteří tápete nad výběrem náramkových hodinek zde máme doporučení, co se ještě podívat na hodinky ze dřeva. Dřevěné hodinky do Vašeho života vnesou kus přírody ale také zaručené pozornosti. Ať už si dřevěné hodinky chcete koupit pro sebe, nebo je někomu darovat, měli byste vědět, jaké výhody vám vůbec přinesou.

Dřevěné hodinky jsou pro vás perfektním řešením, pokud například trpíte alergií na kovy. Jednou z největších výhod dřevěných hodinek je jejich hmotnost. Zatímco pánské dřevěné hodinky jsou zárukou dobře vypadajícího zápěstí a vkusně zvoleného módního doplňku, dámské dřevěné hodinky jsou sázkou na jistotu ve věci elegance a originálního oživení. Nemusíte být velkým módním znalcem, abyste každému zvolenému outfitu dodali ten správný ,,šmrnc''. 

Variabilita dřevěných hodinek je výhodná proto, že dřevo se prostě hodí k čemukoli. Můžete jimi tedy doplnit jakýkoli outfit a máte navíc jistotu, že po několika měsících dřevěné hodinky nevyjdou z módy. Protože láska k přírodě a její ochrana v dnešní neekologické době z módy určitě nevyjde. 

Hodinky jsou vyráběny z velmi kvalitního a pevného dřeva

Pánské i dámské dřevěné hodinky jsou vyráběny z pevného a odolného kusu dřeva, což zaručuje kvalitu a odolnost jednotlivých hodinek. U dřevěného náramku také nemusíte řešit jeho opotřebení. Na rozdíl od koženého, který se vám poměrně rychle potrhá pokud o něj nebudete pečovat. Výhodou těchto dřevěných náramků je ale hlavně fakt, že se přesně uzpůsobí vašemu zápěstí. Většinou stačí nármek natáhnout přes ruku a díky gumičce se skvěle přizpůsobí, takže nebudete muset neustále řešit nepříjemný pocit sjíždění hodinek, nebo naopak přiškrcení. 

Protože jsou dřevěné hodinky výsledkem kvalitní ruční práce, nemusíte se obávat, že by bylo dřevo napouštěno chemikáliemi, které jsou potřeba například při zpracování kovů v kovových hodinkách. Dřevo je využíváno pouze jako přírodní materiál a máte tedy záruku šetrného chování se materiálu k pokožce. Dřevo také samo od sebe dýchá, a proto nedochází k přehřátí kůže v místě náramku.

Velkou výhodou pánských i dámských dřevěných hodinek je pestrá škála barev, stylů a velikostí, ze které můžete vybírat. Každé dřevo je jinak barevné, má jinou strukturu a proto nejen, že každé hodinky jsou originální, ale máte právě na výběr z velké řady tohoto vkusného a originálního módního doplňku. Můžete si také vybrat, zda dřevo snoubíte s klasickým ciferníkem nebo zvolíte modernější variantu v podobě digitálního ciferníku, obohaceného o stopky nebo datum. Dřevěné hodinky také nemusí být vůbec nudné, vedle klasického kulatého ciferníku se najdou i dřevěné hodinky s hranatým ciferníkem.

Pánské dřevěné hodinky můžete zcela určitě věnovat svému manželovi, tatínkovi, kamarádovi nebo svému zaměstnavateli k jakékoli příležitosti a zajistí se tím jednoznačný úspěch a radost obradovaného. Dámskými dřevěnými hodinkami můžete obdarovat manželku, maminku, babičku nebo kamarádku, které vhodný doplněk, hodící se ke každému výběru oblečení, zcela jistě ocení. Navíc dostat dárek, který je z přírodního materiálu a je tak šetrný nejen k přírodě, ale také k lidské pokožce, chce prostě každý.

Hodinky ze dřeva nemusí být drahé

Další výhodou dřevěných hodinek je bezpochyby jejich cena, která se (přestože se jedná o kvalitní ruční práci) pohybuje ve velmi přijatelných výškách, vezmete-li v potaz, že se chystáte koupit dřevěné hodinky, které jsou ručně vyráběné a navíc ještě z kvalitního materiálu. Na druhou stranu hodinky se nekupují každý den, proto je dobré si za jejich kvalitu, funkčnost a dlouholetou výdrž trochu připlatit. Můžete se také radovat z toho, že jste udělali něco nejen pro sebe, nebo případně pro někoho, komu jste hodinky věnovali jako dárek, ale také pro ochranu našeho životního prostředí.
Nejprodávanější značkou na našem e-shopu, jsou pánské hodinky Bobo Bird.


Zpět do magazínu
Nahorů