Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 52 in /data/web/virtuals/194613/virtual/www/domains/timelux.cz/modules/news/newsController.php on line 249
" /> Proč nekupovat hodinky z Číny | TimeLux

Proč nekupovat hodinky z Číny

V 21. Století jsme doslova zavaleni nabízenými hodinkami. Mnoho druhů hodinek je vyráběno masově a jsou prodávány za velmi nízké ceny. Bohužel takové zboží bývá dost často nekvalitní. Pojďme se tedy podívat proč se takovým hodinkám vyhnout a proč.

Na obrázku jsou sice levné hodinky z Číny elegantní, ale realita je jiná

Prohlížíte si zahraniční obchod s levnými produkty a narazíte na elegantní hodinky. Prohlédnete si fotografie a usoudíte, že za tak nízkou cenu je prostě musíte mít. Objednáte a zaplatíte předem. Nyní přichází přibližně měsíc čekání, než vám vaše vysněné hodinky dorazí. Pokud tedy vůbec dorazí. Dost často se stává, že se balíček vytratí z povrchu zemského.

Očekáváte levné, zároveň luxusní hodinky, ale po měsíci kdy dorazí vás zamrazí v zádech

Hodinky dorazí a vy si je spokojeně nesete domů a pustíte se do rozbalování. S největší pravděpodobností zjistíte, že vaše hodinky z Číny nevypadají tak jako na obrázku a navíc je použitý materiál při výrobě značně nekvalitní. Hodinky vypadají jako kdyby se měli každou chvíli rozpadnout.

Doporučujeme si velmi dobře nákup promyslet

Pokud s vědomím toho, že kupujete velmi nekvalitní neznačkové hodinky a chcete nákup uskutečnit, doporučujeme řídit se podle následujících tipů:

  1. Vždy se snažte najít o hodinkách co nejvíce informací z jiných zdrojů.
  2. Prohlédněte si fotografie zákazníků, kteří si již hodinky zakoupili (často bývají falešné, dávejte pozor).
  3. Přečtěte si uživatelské recenze
  4. Neznačkovým hodinkám z Číny je vždy lepší se vyhnout.

Zpět do magazínu
Nahorů