Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 54 in /data/web/virtuals/194613/virtual/www/domains/timelux.cz/modules/news/newsController.php on line 249
Pánské náramkové hodinky nikdy nevyjdou z módy. | TimeLux

Pánské náramkové hodinky nikdy nevyjdou z módy.

Čas je neúprosný a měří nám každému stejně. Nicméně si lidé našli způsob, jak mít svůj čas tak trochu pod kontrolou, a tak vznikly náramkové hodinky, díky kterým jsme začali mít lepší přehled o svém časovém rozvrhu dne.

Pánské Náramkové hodinky nevyjdou nikdy z módy

První zmínka o hodinkách jako takových je přibližně z roku 1600. Tehdy vznikly první kapesní hodinky, předchůdce pánských náramkových hodinek. Ty se objevily poprvé roku 1904 a vyrobila je světoznámá luxusní značka Cartier. 
Pánské náramkové hodinky, jak již z názvu vypovídá, jsou opatřeny náramkem a nosí se zpravidla na levé ruce, podobně tedy jako náramek. Vyrábějí se v různých provedeních, na našem e-shopu najdete jak levné pánské hodinky, které pořídíte okolo jednoho tisíce korun, tak i ty nejluxusnější, jejichž cena se může vyšplhat až na několik tisíc korun. 
 

 

Moderní doba, moderní pojetí sdělování času

Nástupcem pánských analogových hodinek jsou digitální hodinky. Ty byly svého času velice oblíbené a klasické analogové hodinky na chvíli razantně upozadily.  Nicméně klasická varianta připnutí hodinek na zápěstí nevymizela, a tak by se dalo říci, že náramkové hodinky, v jakémkoliv provedení, se těší oblibě neustále.
V současné době jsou hitem také tzv. smart hodinky, tedy hodinky, které už  toho umí více, než jen ukazovat čas. V 21. století už máme každý svůj mobilní telefon, který nám je také schopen celkem pohodlně sdělit aktuální čas, nicméně obliba nošení náramkových hodinek neklesá, a tak se i díky moderním trendům stále setkáváme se zápěstími ozdobenými různými druhy pánských hodinek.

Pánské hodinky pro různé příležitosti

S dobou jde i vývoj pánských hodinek, můžeme pořídit luxusní hodinky, vodotěsné hodinky, outdoorové hodinky , nebo dokonce dřevěné hodinky. Můžeme si měnit řemínky a uzpůsobit tak styl hodinek svému oblečení, či příležitosti. Nejde tedy rozhodně o přežitek, který již není v módě - pánské náramkové hodinky totiž nikdy nevyjdou z módy.
Ať už chcete hodinky levně, nebo zainvestovat a věnovat je jako dárek, vždy si v nepřeberném množství na e-shopu timelux.cz právě ty, které vám budou vyhovovat.

Zpět do magazínu
Nahorů