Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 54 in /data/web/virtuals/194613/virtual/www/domains/timelux.cz/modules/news/newsController.php on line 249
Mějte přehled o čase, aneb vybíráme stylové pánské hodinky, pro každého moderního muže. | TimeLux

Mějte přehled o čase, aneb vybíráme stylové pánské hodinky, pro každého moderního muže.

Každému se občas stane že zaváhá nad výběrem správných pánských hodinek, pro určitou příležitost, tento článek vám usnadní výběr a dozvíte se pro jaké situace jsou určeny různé druhy pánských hodinek.

Každý muž zakládající si na módě, by měl vlastnit nejméně troje pánské hodinky.

Samozřejmě tento počet není konečný, můžete vlastnit hodinek, kolik chcete, větší počet je ovšem výhodou.

Jedny formální pánské hodinky,  neformální pánské hodinky a do třetice sportovní pánské hodinky.

Rozhodně nechoďte například běhat s hodinkami,  se zlatým páskem, naopak do divadla si v žádném případě neberte masivní pánské hodinky.

Náramkové hodinky se nosí obvykle na levé ruce, je to přirozenější, levou ruku používáme méně, tudíž se vždy můžeme pohodlně podívat na hodinky, aniž bychom přestali například psát.

Existuje několik pravidel, ohledně nošení pánských hodinek.

Správná délka řemínku hodinek je důležitá – aby se vám zbytečně nezařezával do zápěstí nebo naopak, aby vám hodinky nebyly příliš volné.  Proto věnujte výběru pánských stylových hodinek dostatek času.

 

Hodinky mějte stále čisté! Stejně jako boty jsou vaše designové hodinky vaší vizitkou, proto dbejte na čistotu, u svých stylových hodinek dvojnásob. 

 

Nenoste např. sportovní pásnké hodinky na formální akci, kde se vyžaduje oblek. Na takovéto akce se hodí hodinky spíše formálnějšího rázu. Ne digitální hodinky, ne sportovní.

Při sportu naopak nenoste hodinky, které nosíte běžně do společnosti. 

Běžné hodinky by měly být odolné, protože je budete nosit celý den. Doporučujeme pánské hodinky z nerezu.

 

Důležité je také  zvolit správné oblečení k hodinkám. Pokud nosíte do práce oblek, formální hodinky by měly vykukovat do poloviny rukávu při svěšení rukou. pokud budou hodinky příliš vidět, nebo budou příliš výrazné, bude to poukazovat na to, že máte příliš krátké rukávy. Nebo naopak, když budete mít rukávy, přesahující hodinky, budete čas zjišťovat obtížněji.

Pánské stylové hodinky jsou váš šperk, měly by ladit s ostatním, co nosíte. Nosíte-li snubní prstýnek, manžetové knoflíčky, sponu na kravatě, není vhodné aby spolu neladily.


Zpět do magazínu
Nahorů