Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 52 in /data/web/virtuals/194613/virtual/www/domains/timelux.cz/modules/news/newsController.php on line 249
" /> Jaké pánské náramkové hodinky se hodí do společnosti? | TimeLux

Jaké pánské náramkové hodinky se hodí do společnosti?

Náramkové hodinky dnes patří k povinné výbavě každého úspěšného muže. Hodinky jsou symbolem postavení, společenského postavení a dobrého vkusu.

Jaké náramkové si vybrat ke slavnostní příležitosti?

Pravidlo první praví: digitální pánské hodinky nechte doma. Ty se hodí ke sportovním aktivitám, na hory ale rozhodně si je neberte například do divadla, na ples nebo nedej bože na svatbu, jestli si nechcete vysloužit nálepku burana. 

Jakmile událost přikazuje oblek (nebo dokonce smoking), přichází na řadu hodinky analogové. Vyberte si hodinky s jednoduchým ciferníkem a páskem tmavé barvy, ideálně černé (měl by ladit s odstínem vašich polobotek).

Jaký kov ciferníku na náramkových hodinkách si zvolit? 

Nejprve se podívejte na svůj snubní prsten (pokud ho vlastníte samozřejmě) a slaďte odstín kovu s ním. Stejně tak by měla barva odpovídat manžetovým knoflíčkům a přezce pásku. 

Klasický styl hodinek ale samozřejmě využijete i jindy než při nošení obleku, prakticky každá příležitost, kdy si oblékáte košili, je vhodná.

Pánské náramkové hodinky a košile 

Pokud stojíte s rukou svěšenou podél těla, manžeta košile by vám měla náramkové hodinky zakrývat skoro celé. Jakmile přejdete do sedu nebo pokrčíte ruku v lokti, manžety by měla hodinky z poloviny odkrýt. 

Proč patří designové náramkové hodinky k stylovému vystupování?

Správný výběr náramkových hodinek doplní vaši osobní značku, působí seriózním dojmem a neomylně odhalují muže, který si na sobě dává záležet. Dává tak najevo potencionálním obchodním partnerům i příslušnicím něžného pohlaví signál, že muž jim bude projevovat stejnou péči jako svému stylu. 

Kvalitní designové pánské hodinky dnes už naštěstí nemusíte pořizovat za závratné finanční sumy. Stačí si vybrat kvalitního výrobce, který vám zaručí, že vaše náramkové hodinky budou sloužit mnoho let.


Zpět do magazínu
Nahorů