Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 53 in /data/web/virtuals/194613/virtual/www/domains/timelux.cz/modules/news/newsController.php on line 249
Jak vybrat pánské vodotěsné hodinky | TimeLux

Jak vybrat pánské vodotěsné hodinky

Přemýšlíte nad výběrem kvalitních hodinek a neznáte rozdělení vodotěsnosti? Přečtěte si následující článek, kde se dozvíte plno nových informací o vodotěsných hodinkách.

Jak vybrat vodotěsné hodinky?

Voda je nepřítelem hodinek. Řadě lidí už se stalo, že jim drahé stylové hodinky přestaly fungovat poté, co pořádně promokli, nebo si je zapomněli sundat před koupelí. A to není jediný důvod, proč se vyplatí pořídit si vodotěsné hodinky. 
Jste sportovně založení a máte rádi vodní radovánky, plavání, šnorchlování nebo dokonce hlubinné potápění? V tom případě jsou pro vás vodotěsné hodinky takřka nutností.

Vodotěsné hodinky pro každou příležitost.

Pokud vybíráte pánské vodotěsné hodinky, jistě jste se setkali s pojmy jako vodotěsnost hodinek 5 atm, vodotěsnost 3 atm nebo vodotěsnost 10 atm. Nevíte, co to znamená? Jedná se o důležité ukazatele, které vám řeknou, co všechno si s hodinkami můžete dovolit.
ATM (atmosféra) označuje tlak vodního sloupce působícího na hodinky, přičemž 1 metr vodního sloupce se rovná 0,1 atmosféry. Udaná hodnota tak odpovídá tomu, jaký tlak vody hodinky v laboratorních podmínkách vydrží. Čím je hodnota vyšší, tím více možností vám vodotěsné hodinky nabízejí.
Stupně voděodolnosti hodinek
3 ATM (30 m): nevadí jim stříkající voda ani vytrvalý déšť
5 ATM (50 m): můžete se s nimi sprchovat
10 ATM (100 m): je s nimi možné šnorchlování i sportovní plavání
20 ATM (200 m): jsou určené pro potápění až do hloubky 40 metrů
30 ATM (300 m): s dýchacím přístrojem se s nimi můžete potopit až do hloubky 100 metrů
50 ATM (500 m): jsou vyrobené pro potápění s dýchacím přístrojem až do hloubky 200 metrů
100 ATM (1000 m): jsou speciálně uzpůsobené pro profesionální hlubinné potápění
Pořiďte si vodotěsné hodinky levně
V našem e-shopu timelux.cz si můžete pořídit pánské vodotěsné hodinky za skvělé ceny. Nabízíme vysoce kvalitní hodinky za rozumnou cenu. Tak na nic nečekejte a pusťte se do výběru, co nevidět se mohou krásné a zároveň vodotěsné levné luxusní hodinky, nebo sportovní hodinky vyjímat i na vašem zápěstí.

Zpět do magazínu
Nahorů