Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 53 in /data/web/virtuals/194613/virtual/www/domains/timelux.cz/modules/news/newsController.php on line 249
" /> Jak pečovat o náramkové hodinky s koženým páskem | TimeLux

Jak pečovat o náramkové hodinky s koženým páskem

Jak jistě víte, kůže je materiálem poměrně náchylným na popraskání, nebo potrhání. Pokud si pořídíte hodinky s koženým náramkem, musíte se o něj pravidelně a pečlivě starat. Nespornou výhodou hodinek s náramkem z kůže je elasticita, náramek se zkrátka přizpůsobí vašemu zápěstí a časem se roztáhne. Pokud chcete upravit velikost stačí udělat o dírku navíc a nemusíte řešit zkracování u hodináře. Ovšem kůže sebou nese i řadu nevýhod, jak jsme si již řekli na začátku. Lehce se odře, časem vysychá a ztrácí svou barvu. Pojďme se tedy podívat na způsoby, jak udržet co nejdéle náramkové hodinky s koženým páskem jako nové.

Udržujte své náramkové hodinky s koženým páskem jako nové

 

  • Vyhýbejte se drsnějším podmínkám - Základem jak se vyhnout poškození koženého náramku, je nechodit na místa kde se dá předpokládat, že k poškození může dojít. Pokud venku prší, hodinky dobře zakryjte. Pokud i dojde ke kontaktu s vodou náramek vždy pečlivě osušte! Chystáte se jít sportovat? Zvolte raději sportovní hodinky, nebo hodinky s kovovým náramkem.

 

  • Vhodná impregnace a přípravky určené k ošetření kůže - Na trhu najdete spousty přípravků určených k ošetření kůže. Vybírejte však s opatrností, různé druhy kůže si žádají různá řešení. My ovšem můžeme vřele doporučit použít univerzální včelí vosk na ošetření kůže. 

 

  • Vhodné uložení náramkových hodinek - Hodinky ukládejte ideálně v krabičkách, které od nás dostanete ke všem objednaným hodinkám. Udržuje své náramkové hodinky v ideální pokojové teplotě a mimo vlhká místa.


Zpět do magazínu
Nahorů