Warning: mysql_result(): Unable to jump to row 0 on MySQL result index 52 in /data/web/virtuals/194613/virtual/www/domains/timelux.cz/modules/news/newsController.php on line 249
" /> Dřevěné hodinky jsou novým trendem ve světě náramkových hodinek | TimeLux

Dřevěné hodinky jsou novým trendem ve světě náramkových hodinek

Napadlo vás někdy, že i dřevo může být vhodným materiálem pro výrobu pánských i dámských hodinek? Dřevěné hodinky pro muže mohou být originálním a velmi výjimečným dárkem, neboť jejich použití je vhodné ke každé příležitosti. Zaujmou určitě i ženy, neboť stylový výrobek, jehož inspirací byla příroda a moderní design, dokonale doplní každý jejich outfit. A že by byly cenově nedostupné? Kdepak – ceny dřevěných hodinek jsou srovnatelné s hodinkami z ostatních materiálů.

Dřevěné hodinky nejsou nekvalitní napodobeninou náramkových hodinek

 

Hodinky ze dřeva se vyrábí v různých provedeních, barvách i dekorech. Barevné odstíny se pohybují od světlého přírodního dřeva, přes burgundskou a čokoládově hnědou, až po černou a jejich kombinace. Některé hodinky mají dřevěné pouzdro s koženým páskem, jiné mají dřevěný i náramek. Co se týká ciferníku, bývá na něm buď dokreslený jemný motiv, který dodává hodinkám eleganci, jiné mají odkryté tělo strojku. U dalších oceníte chronograf a zobrazení dne v týdnu či měsíci. Dřevěné hodinky jsou opatřeny odolným minerálním sklem a jejich přesný čas je zajištěn většinou strojky Quartz nebo Citizen. Hodinky jsou vodotěsné, avšak na sport a především potápění nejsou vhodné. Hodinky vyrobené ze dřeva jsou zdravotně nezávadné a mívají i antialergenní povlak.

Hodinky ze dřeva, móda posledních let

Dřevěné hodinky jsou stále víc a víc oblíbené, a to jednak pro svůj dokonalý vzhled a také pro využití ekologických materiálů – dřeva a kůže. K nejprodávanějším značkám patří dřevěné hodinky BoboBird. Tyto hodinky mívají zpravidla kulatý ciferník, my však se tentokrát podíváme na pánské hodinky BoboBird Cleopatra, který zaujmou každého muže na první pohled. Předně tím, že jejich ciferník je hranatý (obdélník) a pak, že jsou celé v temně hnědém až skoro černém barevném provedení – to se týká jak pouzdra, ciferníku a ručiček, tak i dřevěného náramku. Bílé jsou číslice a vyznačené minuty. Dokonalý vzhled hodinek doplňuje jemný motiv bílého ptáčka, který je umístěn na místě číslice pět. Hodinky pohání quartzový strojek, mají odolné minerální sklíčko, jsou celkově vodě odolné (WR30) a jsou opatřeny antialergenním povlakem. Tyto stylové pánské dřevěné hodinky jsou vyrobeny ručně a dodávají se v luxusním dárkovém boxu.


Zpět do magazínu
Nahorů