" /> Skmei | TimeLux

Skmei

Pánské hodinky Skmei

Od tohoto výrobce můžeme doporučit dva typy pánských sportovních hodinek, a to silikonové sportovní hodinky s chytrými funkcemi, ve vzhledu chytrého náramku z řady fitness hodinek, a outdoorové hodinky pro náročné jedince. Oba typy jsou vhodné jak pro milovníky sportu, tak pro osoby, které chtějí udržovat zdravý životní styl – v obou případech se hodinky stanou vaším skvělým pomocníkem.

Fitness silikonové sportovní hodinky – disponují ve většině případů těmito funkcemi: spolehlivý mechanický krokoměr, měření uběhnutých kilometrů, měření spotřeby kalorií jak během chůze, tak i při běhu a dalším sportování; možnost přepínání jednotek – z km, cm, kg na míle, inche, libry; vzhled chytrého náramku, různá barevná provedení

Outdoorové pánské hodinky – jde převážně o pánské digitální vodotěsné hodinky; kromě spolehlivého měření času, mají tyto další funkce: duální čas, datum, stopky, alarm, odpočet, podsvícený display, hodinový cyklus 12/24; přesný čas, spolehlivost všech funkcí a dlouhou životnost zaručuje japonský mechanismus Citizen 

A co říci závěrem ke značkovým hodinkám, které jsme vám právě představili?

Pánské hodinky uvedených značek vám můžeme nabídnout jak v elegantním, tak v robustním i  extravagantním vzhledu, a je jen na každém z vás, k čemu se přikloníte. Svého favorita si mezi nimi najdou jak sportovci, tak podnikatelé a manažeři, studenti i muži zralého věku, a to v provedení pro každou životní situaci.

Optimální je vlastnit minimálně dvoje hodinky – jedny na běžné nošení či sport, a druhé, jemnějšího a decentního provedení, na business aktivity a do společnosti. Připravili jsme pro vás výběrové kolekce, jejichž předností je dobrá kvalita a rozumná cena.

Nahorů