" /> Casio | TimeLux

Casio

Pánské hodinky Casio

Japonská společnost Casio, která se v současnosti řadí mezi špičky hodinářského průmyslu, se produkci hodinek věnuje již od roku 1974. A byla první společností, která uvedla na trh hodinky, řízené krystalem křemene. Prvenství má i ve výrobě hodinek, které ukazovaly datum, teplotu, přesný čas v různých časových pásmech, anebo měly výškoměr.  První hodinky z japonské provenience společnosti Casio byly digitální. Od té doby přináší i na náš trh kvalitní a designově zajímavé výrobky.

Statistika říká, že na výrobní lince Casio vznikne za jeden rok minimálně 2,6 milionu hodinek.

Jak už bylo předesláno, pánské hodinky Casio neslouží jen jako ukazatel času, nýbrž jsou skvělým komplexním pomocníkem každého uživatele, a to díky svým dalším přídavným funkcím. Může to být měřič tepové frekvence, teploměr, kompas, stopky, barometr, výškoměr, GPS, a další.

Casio myslí na širokou škálu uživatelů, a proto vyrábí hodinky různých provedení a stylů:

Analogové – s klasickými ručičkami

 

Digitální – bateriové, s číslicovým displayem

 

Klasické – pro každodenní, ale i společenské příležitosti

 

Luxusní – z drahých kovů nebo zdobené brilianty

 

Sportovní - v poslední době se nejvíce prodává produktová řada G-Shock, která má nespočet speciálních funkcí. Většina hodinek z této kolekce je extrémně odolná vůči nárazu a snesou i značný nápor. Jsou také voděodolné. Pouzdro pánských hodinek Casio je vyrobeno z nerezové oceli a sklíčko je odolné minerální. A nejen to. Ze sortimentu Casio si vyberete třeba i hodinky do extrémních podmínek

Pánské hodinky Casio disponují i dalšími užitečnými funkcemi jako je diář, určování zeměpisné šířky a délky, měření tepové frekvence, krokoměr, a jiné.

K výrobě hodinek využívá producent jak kov, tak i kůži, anebo tvrzený plast. Přesný chod hodinek je zajištěn prostřednictvím radiového signálu.

Většina pánských hodinek Casio vyniká elegantní jednoduchostí, dlouhou životností a maximální odolností.

Dokonalý design, přesný chod, provedení pro nejrůznější životní a sportovní aktivity, přídavné funkce – to jsou pánské hodiny Casio. V našem e-shopu si můžete vybrat ze široké nabídky a za rozumnou cenu.

Nahorů