" /> Adexe | TimeLux

Adexe

Adexe hodinky jsou subznačkou hodinek Gino Rossi, představují neodolatelný nadčasový britský styl. Pro pány se stanou komfortním doplňkem každodenního, ale také společenského outfitu. Značná část výrobků je doplněna různými funkcemi, například chronometrem, samostatným vteřinovníkem, luminiscenční datumovkou i ručičkami a také ukazují den v týdnu a měsíci. Hodinky mají buď nerezový náramek, anebo pásek z pravé kůže. Dámám budou hodinky sloužit nejen jako ukazatel času v běžném dni, ale také jako šperk, který vhodně doplní jejich náramek, prsten, náhrdelník či náušnice při společenské události. A protože nastává plesová sezóna, pojďme ženám představit designové dámské hodinky Adexe v celostříbrném provedení. Jedná se o typy Frederica, a to s bílostříbřitým, anebo černým ciferníkem a hodinky Diamond.

Menší dámské hodinky Adexe Frederica mají kulatý tvar, pouzdro i jemný náramek jsou vyrobeny z nerezové oceli a ciferník je chráněn křemenným sklem.  Kolem ciferníku je zasazeno množství drobných broušených zirkonií, které dodávají výrobku punc luxusu. Hodinkový strojek Miyota Citizen zaručuje přesný čas. Náramek lze v případě potřeby upravit podle obvodu zápěstí odebráním jednotlivých kovových segmentů.  Hodinky jsou potaženy IPS povlakem proti alergii a jsou vodotěsné (WR30).

Dámské hodinky Adexe Diamond jsou rovněž celé stříbrné, jen ciferník má lehký nádech hnědého odstínu. Ručičky a číslice jsou opět stříbřité. Ani u těchto hodinek nechybí zdobení zirkoniemi – tentokrát na okrajích pouzdra. Náramek je poněkud hrubší než u typu Frederica a je rovněž nastavitelný. I ostatní vlastnosti mají oboje hodiny stejné.

Hodinky se dodávají v luxusním dárkovém balení. Značka Adexe – to je přesnost, elegance a nadčasovost!

Nahorů